Gebze Pansiyon
Tarih: 13 / Aralık / 2018

Gebze Pansiyon

Gebze Pansiyon Kocaeli – Darıca mevkiinde konumlanmıştır. Gebze Merkeze yakın ve servis güzergahı üzerindedir Gebze Pansiyon'da "Hizmette sınır yoktur".

Gebze Pansiyon darıca avm'e 200 metre mesafede olup, her yere rahat ulaşım imkanı bulunmaktadır. 

Gebze Pansiyon'un özellikleri bu güzelliklerle sınırlı değildir.

Sizi ev konforunda ağırlamak için gereken her şeyin düşünüldüğü pansiyonda otopark, sigara içilmeyen oda, TV odası, bahçe, bar cafe bulunmaktadır. Ayrıca pansiyon genelinde çeken ücretsiz internet de mevcuttur. Bu özelliklere ek olarak market, araç kiralama, çamaşırhane, doktor, havaalanı servisi gibi hizmetleri de vardır.

Misafirlerini yılın her ayı ağırlayan Gebze Pansiyon sadece tesis hizmetleri olarak değil oda özellikleri bakımından da ön plana çıkmaktadır. Her odasında balkonlar mevcuttur. 

Eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilmeniz için eşya dolabı vardır. Sıcak havalarda en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan klima da bulunmaktadır. Tertemiz olan bu tesiste düzenli olarak oda temizliği de yapılmaktadır.

Samimiyetin, kalitenin, yıllardır değişmeyen adreslerinden biridir Gebze Pansiyon. Sahipliği ile misafirlerini en güzel şekilde ağırlamaya devam etmektedir.